Hakkımızda

hakkımızda

2006 yılında sektöre TAVYUM GIDA TİC.LTD.ŞTİ. şirketi olarak sektörde faaliyet göstermeye başladık . 2012 yılında HİLAL PİLİÇ GIDA HAY.İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ firması olarak üretim ağı oluşturarak Özellikle beyaz et grubunda ileri işlem ürünleri, sucuk, salam , hazır döner çeşitleri , hazır köfte çeşitleri ve kebap çeşitleri olmak üzere tavuk bonfile üretimiyle geniş ürün yelpazesi ile kararlı bir şekilde sağlıklı güvenilir ve lezzetli ürünleri üretmektedir. Üretilen ürünlerimizin %50 si iç piyasada, geri kalanını da komşu orta doğu ve Asya ülkelerine ihraç edilmektedir.
İnsana ve çevreye duyarlı bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ürünlerimiz gıda güvenliği ilkelerine uygun şekilde, ileri teknoloji ile hijyenik ortamda, güvenli üretim yapılmaktadır. Türkiyede’ki çoğrafik konumu ile tüketiciye en taze ve hızlı ürün ulaştırılmaktadır.
Kuruluşumuz bölgede ihracat ve istihdam alanında değer katıp ülke ekonomisine önemli düzeyde döviz girdisi sağlayıp ülkemizin tanıtımını önemli ölçekte katkı sağlamaktadır. Günümüzde İnsanların değişen ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda deneyimli ve başarılı arge kadrosunun başarılı çalışmaları ile ileri teknolojiyle birlikte sağlıklı koşullarda güvenli, lezzetli kaliteli ürünler sunarak sağlıklı beslenmelerine katkıda bulunmak.
Üretim süresi içinde çevreye karşı her zaman duyarlı olarak insanların yaşam kalitesine kalite katmaktır.İnsana ve çevreye duyarlı bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.
Ürünlerimiz gıda güvenliği ilkelerine uygun şekilde, ileri teknoloji ile hijyenik ortamda, güvenli üretim yapılmaktadır. Türkiyede’ki çoğrafik konumu ile tüketiciye en taze ve hızlı ürün ulaştırılmaktadır.
Kuruluşumuz bölgede ihracat ve istihdam alanında değer katıp ülke ekonomisine önemli düzeyde döviz girdisi sağlayıp ülkemizin tanıtımını önemli ölçekte katkı sağlamaktadır.
Günümüzde İnsanların değişen ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda deneyimli ve başarılı arge kadrosunun başarılı çalışmaları ile ileri teknolojiyle birlikte sağlıklı koşullarda güvenli, lezzetli kaliteli ürünler sunarak sağlıklı beslenmelerine katkıda bulunmak.
Üretim süresi içinde çevreye karşı her zaman duyarlı olarak insanların yaşam kalitesine kalite katmakt

Bizi Takip Edin

+90 (532) 464 20 34

mail@hilalpilic.com

Aksaray Mahallesi Şehit Ferhat Bulut Sokak No:104 ELAZIĞ-TÜRKİYE

© Copyright  2020 | Hilal Piliç  | Tüm hakları saklıdır |

Design by Taha GÖRGÖZ